Коротка інформація щодо організації навчання в кадетських/спортивних класах. Навчання в цих класах буде протягом повного дня з 08:00 до 19:00. Навчальна програма буде скорегована у розрізі форми подачі матеріалу але обсяги не зміняться. Крім звичного класного керівника також буде приставлений офіцер вихователь у кадетів та тренер з загально-фізичної підготовки у спортсменів. Ось приклад типового розкладу занять в цих класах:08:00 – збір в ліцеї08:30 – ранкова гімнастика09:30 – сніданок10:00 – початок навчання15:00 – обід 16:00 – тренування18:00 – виконання домашнього завданняДо кадетської програми обов’язково входитимуть заняття з єдиноборств, хореографії, військової справи. Також факультативно хоровий спів, етика.До спортивної програми входитимуть 2 обов’язкових тренування – 1 з загально-фізичної підготовки та 1 з профільного виду спорту. Також для обох спеціалізацій будуть проводитися додаткові заняття з англійської мови. Форма взаємодії між батьками та Ліцеєм – договір. Прототипом взаємодії є навчання за програмою “Інтелект України”. Класи будуть створені при наявності мінімум 24 учнів. у класах буде не більш ніж 30 учнів. Конкурсу на вступ не буде. Заяви на вступ будуть прийматися одразу після закінчення карантину в порядку живої черги. Подавати заяви можуть всі охочі, навіть якщо клас вже буде набраний. В разі вивільнення місця наступному за порядком буде надано можливість зайняти вільне місце. Остаточна інформація щодо створення вищевказаних класів буде висвітлена на сайті ліцею після 15 серпня. Основними документами для зарахування у класи є підписаний договір та наказ про зарахування.Основним критерієм для зарахування учнів є: наявність медичної довідки про основну групу здоров’я та допуск до занять з підвищеним фізичним навантаженням.

Рекомендовані новини