Ось і завершився другий тиждень карантину, який наші учні та вчителі провели в режимі дистанційного навчання. Хоча ми робимо це вперше, але результатами задоволені і  діти, і батьки, і вчителі.  З першого ж дня абсолютно всі учні, батьки та вчителі для оперативного інформування та швидкого реагування були підключені до спеціально створених груп в мережі Viber за принципом «всі до всіх» , тобто кожен учень має можливість в будь яку хвилину поспілкуватись з кожним вчителем, що викладає в його класі. Вчитель має змогу самостійно добирати форми роботи, але мета у всіх одна – працюємо на результат.   У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих занять. Вчителі пристосувались до проведення уроків з екранів гаджетів, різноманітних платформ для інтерактивного навчання, використовують всі доступні ресурси для онлайн – навчання – кожен обрав свій шлях.     Зокрема, використовуються такі сервіси та ресурси, як Google Classroom, LearningAps.org, ZOOM.US, Facebook Lite, канали You Tube, Електронна бібліотека ДОН КОДА https:mon.gov.ua/osvita/zagalna-serednya,тестування на платформі «На урок»: join.naurok.ua ,вчителі англійської мови успішно співпрацюють з видавництвом MM Publscations.  Наші педагоги практикують проведення онлайн – уроків за допомогою Skype  та Viber. Учні залучаються до перегляду відео – уроків на ТРК Київ, 34 каналі та інших каналів, в You Tube.  Та, безперечно, головне – це постійний зворотній зв’язок між вчителем і учнем! Діти та батьки постійно спілкуються з вчителями – всі роботи учнів одразу ж оцінюються відповідно до критеріїв та надсилаються учням.

Будьмо здоровими!

Рекомендовані новини